Üyelik Girişi

Apartman Yönetim Sistemi

Bir Dijital Asistan

Apartmanlar

1 den fazla apartman ekleyebilir ve kolaylıkla ekli apartmanların yönetimini sağlayabilirsiniz.

Daireler

Daire bilgilerini detaylı bir şekilde tutabilir ve tüm daireleri kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Aidat Listesi

Apartman aidat listesine her an her yerden ulaşabilir ve aidatların yönetimini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Apartman Giderleri

Apartmanların giderlerini çok kolay bir şekilde kayıt altında tutabilir ve daire sakinleriyle paylaşabilirsiniz.

Ödeme Yönetimi

Apartman masrafları, kira ödemeleri, diğer ödemeler gibi çeşitli bir çok ödemeyi çok kolay bir şekilde takip edebilir ve toplu/tekli daire borçlandırmaları yapabilirsiniz.

İstekler

İstek yönetimi ile apartmandaki daire sakinlerinin apartmanla alakalı istek önerilerin kolaylıkla takip edebilirsiniz. İsterseniz bu özelliği daire sakinlerine açıp kapatabilirsiniz.

Şikayetler

Şikayet yönetiminden apartmanla alakalı daire sakinlerinin şikayetlerini kolaylıkla takip edebilir ve yönetebilirsiniz. İsterseniz bu özelliği daire sakinlerine açıp kapatabilirsiniz.

Duyurular

Duyuru yönetiminden apartman duyurularını çok kolay bir şekilde yönetebilir ve takip edebilirsiniz. İsterseniz kişilere/dairelere özel duyurular yayınlayabilirsiniz.

Yapılacaklar

Apartmanla alakalı yapılacak işlerin takibini yapılacak yönetiminden çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Daire sakinlerine yapılacak işlerde oy yönetimi kurabilirsiniz. İsterseniz bu özelliği daire sakinlerine açıp kapatabilirsiniz.

Hizmetler

Apartman olarak hizmet aldığınız firmaları hizmetler yönetiminde kolaylıkla listeleyebilir ve firma bilgilerine her an ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda daire sakinleri hizmetler bölümünden bu bilgilere ulaşabilir. İsterseniz bu özelliği daire sakinlerine açıp kapatabilirsiniz.

Çalışanlar

Çalışan yönetimi ile apartman çalışanlarının maaşlarını kolaylıkla takip edebilir ve dilerseniz çok kolay bir şekilde çalışan bilgilerini daire sakinleriyle paylaşabilirsiniz.

Borçlar

Apartman borçlarını çok kolay bir şekilde borç yönetiminden takip edebilir ve yönetebilirsiniz. İsterseniz apartman daire sakinlerine borç sayfasını açabilir ve onları detaylı olarak bilgilendirebilirsiniz.

Karar Defteri

Toplantılarda alınan kararlar karar defteri yönetimi ile çok kolay bir şekilde kayıt altında tutabilir ve isterseniz daire sakinleriyle bu detayları paylaşabilirsiniz.

Avukat İşlemleri

Avukatınızın cep telefonu ve ismini kaydetin avukat işlemleri sistemi otomatik olarak icralık ödemeleri avukatınıza sms göndersin. Avukata kaç gün sonra bildirileceği gibi tüm ayarlar sizin kontrolünüzde.

Toplu Sms

Tüm apartmana yada belirli kişilere özel günlerde veya apartman toplandı günlerinde istediğiniz gibi toplu sms gönderin. Üstelik her ay hesabınıza ücretsiz 500 sms tanımlanıyor. Her ödeme gününde ve başarılı ödemelerde daire sakinleri sms ile bilgilendiriliyor.

Rapor

Detaylı olarak apartmanın ödeme raporunu istediğiniz gibi çıkartın. Rapor yazıcı ile yazdırabilir whatsapptan istediğiniz kişilere gönderebilir ve pdf olarak kaydedebilirsiniz.

Destek

TakipTR ile alakalı destek talebinde bulunabilir ve destek taleplerini yönetebilirsiniz.

Online Ödemeler

Daire sakinlerinden online olarak kredi kartı ile ödemeler alın. Aidat yada kira ödemelerini daire sakinleri kredi kartı ile online olarak ödeyebilir. Ödemeler bir iş günü sonra hesabınızda.

Sistemi Yönetin

Tüm sistem parmağınızın ucunda istediğiniz özellikleri açın ve kapatın. Daire sakinlerine istediğiniz özellikleri gösterin.